Congratulation!

Вітаємо! 

26 січня 2024 року 

Наші найщиріші вітання провідному науковому співробітнику Лабораторії математичного моделювання нелінійних процесів кандидату фізико-математичних наук Юрію Майстренку з нагоди його 70-річного ювілею.

Він є одним із ініціаторів і організаторів створення нашої Лабораторії у 2008 році і зараз входить до Топ 100 найбільш цитованих українських вчених за індексом Гірша у Scopus та Google Scholar, а також посідає перше місце серед українських математиків за цими показниками. 

Юрій Майстренко опублікував понад 100 наукових робіт в провідних наукових журналах: Nature; Phys. Rev. Lett.;  Phys. Rev. E; New Journal of Physics; Int. J. Bif. Chaos; Europhysics Letters; Chaos; Eur. Phys. J. ST; Scientific Reports тощо. Він є організатором і учасником багатьої міжнародних наукових шкіл і конференцій.  

У 2023 році йому присуджено Премію Олександра фон Гумбольдта (Humboldt Research Award) за наукові здобутки в галузі дослідження нелінійної динаміки та складних систем, їх математичного моделювання та застосувань, а також за фундаментальний внесок у дослідження складних мереж і химерних станів.

Бажаємо нашому колезі Майстренку Юрію міцного здоров’я, натхнення, процвітання та творчих здобутків, невичерпної наснаги і життєвої енергії задля нових звершень на благо розвитку вітчизняної науки. 

Вітаємо!

Наші найщиріші вітання

Юрію Майстренку

з нагоди присудження премії Олександра фон Гумбольдта  

на відзначення його виняткової дослідницької роботи  

та

 бажаємо йому успіхів на ниві наукової роботи.